HAKKIMIZDA

ÖZCAN ELEKTRİK SAN.TİC.LDT.ŞTİ.
Elektrik teknolojileri alanında 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız; 2005 yılı itibari ile yeniden yapılanarak dinamik, tecrübeli kadrosu ile sektördeki konumunu daha da güçlendirmiştir. Yurt genelinde hizmet veren firmamız; müşteri odaklı pazarlama anlayışı, yüksek kaliteli ürün tedariği ve güler yüzlü uzman personeli ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendisine hedef seçmiştir.

Firma olarak;
Yıllar içinde gösterdiği yüksek performansını lider olma vizyonu ve marka değeri üreterek kurumsallaşma hedefi ile kendi kulvarında duayen olma misyonu ile hareket etmektedir. Kurulduğu günden bu yana alanında öncü olmuş çözüm ortakları ile koordineli bir şekilde kaliteli, uygun fiyat ve zamanında teslim gibi müşteri beklentileri öncelikli prensibi kabul eden firmamız; ürün portföyünü sürekli yenileyerek global konjektöre uygun adımlar atma gayretindedir. ÖZCAN ELEKTRİK SAN.TİC.LDT.ŞTİ.; elektrik teknolojileri dalındaki tecrübesini çevresine yansıtmış değişimlere sağladığı hızlı uyum, güvenirlik ve yüksek sorumluluk duygusu ile partneriniz olmaya taliptir.

ÖZCAN ELEKTRİK SAN.TİC.LDT.ŞTİ.Kalite Politikası;
Yılların verdiği deneyim ile kusursuz bir stok yönetim becerisine sahip olan ÖZCAN ELEKTRİK SAN.TİC.LDT.ŞTİ.; müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde tespit etmek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü sunmak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sunulan kalite hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak amacındadır.

ÖZCAN ELEKTRİK SAN.TİC.LDT.ŞTİ.
Globalleşmeye paralel hızla gelişme gösteren elektrik sektörü içerisinde gerçekleştireceği yeni yatırımlarla üstüne düşen kurumsal ve sosyal sorumluluğun bilinci ile büyümeye devam edecektir. Bunun yanı sıra kusursuz hizmet, esnek ve hızlı servis ile elde ettiği sektör öncülüğünü koruma ve geliştirmek firmamızın özel hedefleri olarak öne çıkmaktadır.