GÜVENLİ ALIŞ-VERİŞ

      www.ozelampul.com web sitemiz en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.

      Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine www.ozelampul.com personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.

İşbu "WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ"nden kaynaklanacak ihtilaflar, Türk hukuku'na tabidir ve Ankara merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

      Site Kullanım Koşulları Satış ve Üyelik Sözleşmesi

 

Açıklama

      Site’ye üyelik, aşağıda yazılı koşulların tarafınızca kabulüne bağlıdır. Site'nin kullanımı, bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Kullanım koşulları da dahil olmak üzere www.ozelampul.com site ve site uzantısı kapsamında sunulan hizmetleri, ürünleri, fikir ve sanat eserlerini, sitede sunulan herhangi bir bilgi ve veriyi, önceden herhangi bir ihtar veya ihbar yapmaya gerek olmaksızın değiştirme, site yayınına ara verme, site yayını tamamen durdurma ve siteyi en geniş kapsamda yeniden düzenleme haklarını saklı tutmaktadır.

 

     www.ozelampul.com site kullanım şartları üzerinde yapacağı değişiklikler, sitede yayımlanmalarıyla birlikte yürülüğe girer ve bu değişiklikler, kullanıcı tarafından site’ye girilmesi, herhangi bir şekilde erişim yapılması veya site’nin kullanılması ile birlikte kabul edilmiş olunur.